Mori Yoshida - Gâteaux - Sweets
Modern French Pastry
Lépjen be a Gâteaux világába, amely a japán kifinomultság és a francia cukrászat ünnepe. Az édes alkotások túlmutatnak a névadó Gateaux-n, időnként hozzáadva az innováció finom elemeit Mori Yoshida szülőföldjéről.
A sütemények élvezetének ösztönzésére a Gâteaux könyv recepteket mutat be a nap különböző időszakaira, a reggeli pains au chocolat-tól, az esti kényeztető Mont-blanc-ig. Lépésről lépésre végig kísérve a recepteket, hogy egyértelmű útmutatást adjanak az elkészítésükhöz, összeállításukhoz.
A párizsi cukrászdából, egy díjnyertes japán cukrász európai előőrséből származó Gâteaux olyan időtlen kedvenceket kínál, mint a vaníliás flan és a csokoládé éclaire, és újra felkeresi a felkelő nap országa által ihletett klasszikusokat, mint például a Paris-Brest fekete szezámmal és japán fraisier.
A SZERZŐ:
Morihide Yoshida egy híres japán cukrász, Nippon Kashi Senmon Gakko végzettségű.
Miután 2005-ben megalapította első butikját, a Patisserie Naturelle Nature & Co-t Shizuokában, Japánban, 2013-ban megnyitotta a Mori Yoshidát Párizsban.
Yoshida, 2018-ban megnyerte a "Meilleur Patissier: Les Professionnels" műsort, aki Párizs művészi sokszínűségéből és a francia konyha gazdag alapanyagaiból merít ihletet és a legcsodálatosabb sütemények elkészítésére törekszik.















Termékinformációk
| Szerző: | Mori Yoshida |
| Kiadó: | Tra Publishing |
| Kategória: | Cukrász Chef, Cukrászkönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Ázsiai / Asian, Nyelv - Angol / English Books, Új könyvek / New Books |
| Kiadás éve: | 2025 |
| Forgalmazás kezdete: | 2025. április 01. |
| ISBN: | 9781962098120 |
| Nyelv: | Angol |
| Méretek: | 21.5 x 27 x 2.5 cm |
| Súly: | 1.02 kg |
| Oldalszám: | 192 |
| Ár: |
15 690 Ft (14 943 + ÁFA) |
| Státusz: | Raktáron |
Keresés
The Baker's Book - Favourite recipes and kitchen wisdom by Australian bakers you love
Ausztrália egy élénk és inspiráló pék kultúrának ad otthont, amelyet kreativitása, szíve és egyedi ízei miatt ünnepelnek. A The Baker's Book-ban Ruby Goss Ausztrália több mint 30 legjobb pékjét gyűjti össze egy lenyűgöző, inspiráló, több mint 60 receptből álló gyűjteményben, a kis kényeztető finomságoktól a lenyűgöző desszertekig és sós süteményekig.
Padella - The first ever cookbook from the iconic pasta restaurant
A régóta várt első szakácskönyv a Padella étteremtől – a legendás tésztabártól, amely 2016 óta töretlen népszerűségnek örvend, és amely előtt nap mint nap kígyózó sorok állnak.
The Hog Island Book of Fish & Seafood
A James Beard-díjas séftől és szerzőtől, John Ashtől, a The Hog Island Book of Fish & Seafood átfogó merítést mutat be a kagylók, rákfélék és uszonyos halak főzésének világából.
Mangal II - Stories and Recipes
A debütáló szakácskönyv a mérföldkőnek számító kelet-londoni étteremről, amely kortárs török receptek gyűjteményét mutatja be.