Barion Pixel

The Wok - Recipes and Techniques

by J. Kenji López-Alt


« Vissza | Szerzők: J. Kenji López-Alt | Újra készleten
  2023. július 07. 14:33

The Wok - Recipes and Techniques

J. Kenji López-Alt első szakácskönyve, a The Food Lab forradalmasította az otthoni főzést: tudományos megközelítésével a mindennapi ételekhez több mint félmillió példányban kelt el. Amikor gyors és friss ételeket készít a családjának, egyetlen edényt választ újra és újra: a wokot.



Akár pirításról, bő olajban sütésről, párolásról, lassú főzésről vagy párolásról van szó, a wok a konyha legváltozatosabban használható edénye.

Miután elsajátítod az alapokat – a stir-fry technikájának működését és azt, hogyan érheted el otthon a jellegzetes "füstös wok hei" ízt –, már készen állsz arra, hogy otthoni vagy éttermi stílusú fogásokat készíts Ázsia és a Nyugat konyháiból egyaránt: például Kung Pao csirkét, Pad Thait vagy San Franciscó-i fokhagymás tésztát. López-Alt részletesen bemutatja kedvenc ételei – mint a Beef Chow Fun, a sült rizs, a gombócok, a tempurázott zöldségek és tengeri ételek, valamint a dashi-alaplében főtt fogások – mögött rejlő tudományt.

A több mint 200 receptet tartalmazó kötet – köztük egyszerű, főzést nem igénylő köretekkel –, a késkezelési technikák és a kamrakészlet összeállításának útmutatójával, valamint több mint 1000 színes fotóval teszi a The Wok könyvet kimeríthetetlen inspirációforrássá, amellyel minden vacsora különleges élménnyé válhat.


 

 

 


Kosár

A rendeléshez jelentkezzen be.

Termékinformációk

Szerző: J. Kenji López-Alt
Kiadó: WW Norton Co
Kategória: Chef, Szakácskönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Ázsiai / Asian, Nyelv - Angol / English Books
Kiadás éve: 2022
Forgalmazás kezdete: 2023. július 07.
ISBN: 9780393541212
Nyelv: Angol
Méretek: 22.6 x 27.7 x 3.8 cm
Súly: 2.13 kg
Oldalszám: 656
Ár: 17 990 Ft
(17 133 + ÁFA)
Státusz: Raktáron

-12°C GELATO

-12°C GELATO

Bas van Haaren és Nils Hendrikse szívükben Gelato fanatikusok, és ezen a területen tökéletesen kiegészítik egymást. Ahol az egyik a kreativitásban jeleskedik, a másik minden technikai háttérben. 


Barbecue Sauces

Barbecue Sauces

Szóval mivel lett több a Sauces legújabb kiadványa? Sokkal, kezdve a merész, teljes egészében színes design-nal, ami a New York Times bestseller könyv, a Project Smoke stílusát követi. Az új előszó bemutat minden újdonságot a barbecue és a grill világának trendjei közül, többek között a cider-sprayket, szárazpácolást és a pastrami univerzumát. 


Szerzők: Steven Raichlen

The Signature by Eric Kim

The Signature by Eric Kim

A The Signature Eric Kim tollából, alapmű minden cukrász számára, aki egyedi desszerteket szeretne alkotni. Az olyan technikák, mint az egyedi forma-készítés, a forma nélküli tortaépítés és a csokoládéfújás (chocolate spraying), olyan eszköztárat adnak, amelyekkel innovatívvá és személyessé tehető minden alkotás a modern cukrászatban.


Szerzők: Eric Kim

Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon

Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon

Ez a könyv elmagyarázza a Gelato, Sorbet, Granita és a hideg desszertek készítésének összes folyamatát, és tartalmazza az összes elméletet és a gyártáshoz szükséges receptet.


Szerzők: Yoo Siyeon