Barion Pixel

The Book of Pasta by Academia Barilla

with Dalcò Edizioni


« Vissza | Szerzők: Academia Barilla, Dalcò Edizioni
  2024. június 14. 12:16

The Book of Pasta by Academia Barilla

Több mint 150 autentikus, izgalmas tésztaétel friss kollekciója a Barilla híres tesztkonyhájából.


A tészta szerény eredetén túllépve a világ egyik legkedveltebb ételévé vált. Ez a mesterkurzus Olaszország legikonikusabb összetevőjéről 150 elegáns, kifinomult receptet mutat be, amelyeket a Barilla, a világ vezető tésztamárkája tesztelt és tökéletesített. Az otthoni szakácsok könnyű hétköznapi étkezéseket, lenyűgöző hétvégi vacsora recepteket fedezhetnek fel minden alkalomra.

A könyv minden ízléshez, diétához, pénztárcához kínál recepteket, vegetáriánus, vegán, tejmentes, gluténmentes és diómentes lehetőségeket, valamint öt vagy kevesebb összetevőből készült egyszerű ételeket és gyorsételeket (30 perc vagy kevesebb idő alatt készíthető ételeket).

A stílusosan megtervezett, élénk ételfotókkal és játékos tésztaillusztrációkkal ellátott könyv rövid, ütős esszéket is tartalmaz a bronzvágott tésztakészítés technikájától a mediterrán étrendig és a spagetti művészeti és filmes felhasználásáig.
 

 

 


Kosár

A rendeléshez jelentkezzen be.

Termékinformációk

Szerzők: Academia Barilla, Dalcò Edizioni
Kiadó: Phaidon Press Ltd.
Kategória: Szakácskönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Nyelv - Angol / English Books, Tészta / Pasta, Új könyvek / New Books
Kiadás éve: 2024
Forgalmazás kezdete: 2024. június 14.
ISBN: 9781838668846
Nyelv: Angol
Méretek: 20.5 x 27 x 3.3 cm
Súly: 1.52 kg
Oldalszám: 352
Ár: 15 690 Ft
(14 943 + ÁFA)
Státusz: Raktáron

Break! by Eric Ortuno

Break! by Eric Ortuno

Sablé, ostyatekercs, leveles tészta, aprósütemény, ropogós, keksz, carquinyolis (katalán keksz), ostya, speculoos keksz, baklava, linzer, cigarellos, grissini: Mi a közös ezekben a különlegességekben? Nos, eltörnek, szuggesztív hangot adnak ki, olyan ropogást, amely finom textúrájukról árulkodik. Ez az angol „break” szó első jelentése.


Szerzők: Eric Ortuño

Gin & Tonic - The Gold Edition

Gin & Tonic - The Gold Edition

A Gin&Tonic - The Golden Edition, egy tökéletes ajándék minden gin szerelmesnek. Teljesen frissített és átdolgozott kiadás, amely 400 ginről és 90 tonikról tartalmaz információkat, részletes leírással.


Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon

Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon

Ez a könyv elmagyarázza a Gelato, Sorbet, Granita és a hideg desszertek készítésének összes folyamatát, és tartalmazza az összes elméletet és a gyártáshoz szükséges receptet.


Szerzők: Yoo Siyeon

Aponiente - Ángel León

Aponiente - Ángel León

A világ egyik legexkluzívabb éttermének remekműve, 6 kötetbe gyűjtve, tele tapasztalattal, küzdelemmel, erőfeszítéssel és kiválósággal. Több mint 1000 oldal, lefedi az Aponiente univerzumot, Ángel León testének és lelkének kiterjesztését.


Szerzők: Ángel León