Big Book of Cidermaking
Expert Techniques for Fermenting and Flavoring Your Favorite Hard Cider
Szakértő technikák ahhoz, hogyan fermentálja és ízesítse kedvenc ciderét.
Az otthoni cider készítés legátfogóbb kalauza Christopher Shockey és Kirsten K. Shockey bestseller-írók szakértelmével. Szakértő tanácsokkal, és tiszta, lépésről lépésre haladó instrukciókkal, a The Big Book of Cidermaking felruházza az olvasót minden készséggel, ami álmai cidere elkészítéséhez szükséges: legyen az édes, száraz, gyümölcsös, farmhouse-style, komlós, hordóban érlelt, vagy erősített. A Shockey házaspár a gyümölcstermesztés területén szerzett több évnyi tapasztalata és arra irányuló kísérleteik, hogy saját cidert készítsenek, egy mesterképletre vezette őket a sikerhez, akár friss, fáról szedett almával dolgozunk, akár boltban vett almalével. Részletekbe menően felfedezik az erjedés különböző fázisait és komplex íz-és stíluslehetőségek teljes spektrumát, cider receptekkel a húsos somostól a gyömbéresig, bemutatva olyan stílusokat, mint a New England, Spanish, és kései szüretelésű ciderek. Azoknak, akik arra törekednek, hogy az alma minden egyes részét felhasználják, még egy ecetrecept is helyet kapott a könyvben, ami a préselés után fennmaradó héjat és magházat használja fel. Ez az alapos, figyelmesen megírt kézikönyv megerősíti minden ciderkészítő tudását, a kezdőktől, akik az alapokat képező technikákat és tanácsokat keresik, a középhaladó ciderkészítőkig, aki bővíteni szándékoznak készségeiket.




Termékinformációk
| Szerzők: | Christopher Shockey, Kirsten K. Shockey |
| Kiadó: | Storey Publishing |
| Kategória: | Konyhatechnológia, Alapanyag, Bor / Wine, Nyelv - Angol / English Books, Fermentálás / Fermentation |
| Kiadás éve: | 2020 |
| ISBN: | 9781635861136 |
| Nyelv: | Angol |
| Méretek: | 20.3 x 22.9 x 2.2 cm |
| Súly: | 0.93 kg |
| Oldalszám: | 336 |
| Ár: |
9 990 Ft (9 514 + ÁFA) |
| Státusz: | Raktáron |
Keresés
Quality Meats
Kolbász, szalámi, bacon és egy szárazon érlelt, füstölt szegy: minden bevált és igazi klasszikus, amely választ ad arra a kérdésre, hogyan lehet hosszabb ideig eltartani, tovább menni, ízesebbé tenni a húst. De egyes húsok sokkal jobb ízűek, mint mások, és ennek oka van: minőségi húsok és minőségi receptek.
The Chocolate Spoon
Mesterkurzus a sütésről és a csokoládéval való munkáról, olasz módra – a tekintélyes Silver Spoon család legújabb kiadványával.
Burnt Ends Cookbook
Dave Pynt séf 368 oldalon osztja meg a Burnt Ends étterem kulináris titkait, a füstölgő melegkonyha varázslatát.
The Hog Island Book of Fish & Seafood
A James Beard-díjas séftől és szerzőtől, John Ashtől, a The Hog Island Book of Fish & Seafood átfogó merítést mutat be a kagylók, rákfélék és uszonyos halak főzésének világából.