La Pâtisserie de Yann Couvreur
Yann Couvreur Pâtisserie
Yann Couvreur, a párizsi cukrászat felemelkedő csillaga a Trianon Palotában, a Carré des Feuillants-ban és a Park Hyatt-ban végezte gyakorlati éveit. Főcukrász volt a burgundiai Eden Rock Saint-Barthélémy és a Prince de Galles luxushotelekben.
Első cukrászata 2016 májusában nyílt meg Párizs Goncourt-negyedében, és 2017-ben újabb üzletet nyit. Első könyve, modern és elegáns, üzleteinek vizuális identitását is képviseli, többek között a címerállata, a róka is megjelenik. A kiadvány 80 receptet gyűjt egybe, az édességek dominálnak, de néhány sós fogással is találkozhatunk.
Photo: Laurent Fau











Photo: Laurent Fau
Termékinformációk
| Szerző: | Yann Couvreur |
| Kiadó: | Solar |
| Kategória: | Cukrász Chef, Cukrászkönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Nyelv - Francia / French Books |
| Kiadás éve: | 2017 |
| ISBN: | 9782263152375 |
| Nyelv: | Francia |
| Méretek: | 22.9 x 2.6 x 2.9 cm |
| Súly: | 1.35 kg |
| Oldalszám: | 224 |
| Ár: |
13 890 Ft (13 229 + ÁFA) |
| Státusz: | Raktáron |
Keresés
El Celler de Can Roca - CCR
Joan Roca azt mondta egy nap, hogy„ egy éttermet idővel kell építeni, ez egy hosszú távú projekt. Egy életforma, egy út. Boldognak kell lenni ezen az úton, ami másokat is boldoggá tesz.
Belgian Chocolate & Beer - 52 amazing combinations
Belgium két legkedveltebb exportterméke, a csokoládé és a sör, sokkal több közös vonással bír, mint gondolnánk. A maláta és a kakaó pörkölési folyamata meglepően hasonló, és az erjesztés mindkettőnél kulcsszerepet játszik.
A New Way to Bake
Philip Khoury mélyen beleásta magát a cukrászatba, hogy „tisztább” desszerteket készítsen, amelyek finomabb ízeket és textúrákat mutatnak be. A New Way to Bake című könyvében Philip átalakítja a sütés hagyományos építőköveit, kizárólag természetes, növényi alapú összetevőket használva.
The Signature by Eric Kim
A The Signature Eric Kim tollából, alapmű minden cukrász számára, aki egyedi desszerteket szeretne alkotni. Az olyan technikák, mint az egyedi forma-készítés, a forma nélküli tortaépítés és a csokoládéfújás (chocolate spraying), olyan eszköztárat adnak, amelyekkel innovatívvá és személyessé tehető minden alkotás a modern cukrászatban.