Ma petite boulangerie japonaise - Sando, hokkaido, cheesecake
Takumi Boulangerie Paris
Japán szendvicskenyér, briós, sando, sajttorta, sajt tarte, cream puff …. Fedezzen fel 80 japán kenyér, péksütemény és édesség receptet.
A shokupantól (japán szendvicskenyér) a dorayakiig (palacsinta szendvicsig), beleértve az alapvető japán sajttortát vagy az ellenállhatatlan brióst, fedezze fel a japán sütemények nem is sejtett kincseit.
A japán alkotások kifinomultságát kivételes alapanyagokkal (yuzu, vanília, matcha, fekete szezám, kakaó stb.) ötvözve Takumi alkotásai sokféle ízben jelennek meg.
Madeleine, szendvics, sajttorta, briós... akárcsak a boltban, kövesd vágyaidat és élvezd késedelem nélkül a japán cukrászhagyomány termékeinek kiválóságait!
A Takumi az első butik és az autentikus japán sajttorták első készítője Párizsban. Bár a világ számos régióját meghódították már, a francia és európai gasztronómiai színtérre még nem léptek be. Japánban a Takumik azok a mesteremberek, akiket azért ismernek el, mert nem kevesebb, mint 60 000 órát töltöttek a tökéletesítéssel, elérték művészetük csúcsát. A
Takumi Paris célja, hogy kiváló, precíz, a legapróbb részletekig kidolgozott termékeket kínáljon és szolgáljon fel napi szinten a legjobb alapanyagokkal.





Termékinformációk
| Szerző: | Takumi Boulangerie |
| Kiadó: | Solar |
| Kategória: | Cukrász Chef, Cukrászkönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Ázsiai / Asian, Nyelv - Francia / French Books, Új könyvek / New Books |
| Kiadás éve: | 2025 |
| Forgalmazás kezdete: | 2025. február 28. |
| ISBN: | 9782263188831 |
| Nyelv: | Francia |
| Méretek: | 21.7 x 26.8 x 2 cm |
| Súly: | 0.99 kg |
| Oldalszám: | 200 |
| Ár: |
15 890 Ft (15 133 + ÁFA) |
| Státusz: | Raktáron |
Keresés
Eataly: All About Pasta
Tanuljon még tésztát készíteni autentikus olasz módon, az Eataly, a világ legnagyobb olasz ételpiacának séfjeivel, tanácsaikkal és technikáikkal. A száraztól a friss-és töltött tésztákig ez a kiadvány Olaszország tésztaszakértőinek bölcsességét halmozza fel és ételeket mutat be, sok klasszikust és sokat modern csavarral, mindenki kedvencét.
The Hog Island Book of Fish & Seafood
A James Beard-díjas séftől és szerzőtől, John Ashtől, a The Hog Island Book of Fish & Seafood átfogó merítést mutat be a kagylók, rákfélék és uszonyos halak főzésének világából.
So Good Recipes 3
A legteljesebb modern cukrász receptkönyv, közel 2000 készítmény osztályozva, hogy fokozza kreativitását
Ramón Freixa
Több mint 350 oldal, közel 60, az egyes folyamatokban részletezett, kreatív megoldásokkal kísért alkotás, 145 fénykép, az étellel azonos relevanciával felruházott termékek gondos választéka...