Barion Pixel

Plant to Plate - 100 Delicious and Versatile Plants-Only Recipes

by Gaz Oakley


« Vissza | Szerzők: Gaz Oakley | Új
  2025. augusztus 29. 16:29

Plant to Plate - 100 Delicious and Versatile Plants-Only Recipes

Néhány évvel ezelőtt Gaz Oakley vidéki otthonában, a walesi tájak között, konyhakertet ültetett azzal a céllal, hogy a növényeket teljes potenciáljukban használja fel. 


Azóta is virágzó zöldség- és gyümölcskertje ihlette ennek a könyvnek a 100 élénk és sokoldalú receptjét, amelyek a természet bőséges kincseit ünneplik.

A könnyen elérhető alapanyagokra – mint a répa, cékla, káposzta, hagyma, paradicsom, alma és körte – építve Gaz szezonális, ízletes ételek kavalkádját alkotta meg, amelyek mindegyike a hozzávalók legjobb formáját mutatja meg. A receptek között megtaláljuk például a klasszikus walesi sütemény újragondolt változatát eperrel és levendulával, a sós - töltött harisszás hagymát, valamint a gyönyörű paradicsomos, kakukkfüves és mandulás fordított tortát – így minden évszakhoz és ízléshez kínál valami különlegeset.

A könyv bemutatja a múló évszakok szépségét és azt a varázslatos érzést, amelyet a saját termények betakarítása és elkészítése nyújt. A Plant to Plate inspirál, hogy a lehető legtöbbet hozzuk ki a friss alapanyagokból – és talán arra is ösztönöz, hogy saját konyhakertbe kezdjünk.

„Amit igazán szeretek Gazben, az a kiváló főzőtudásának és a saját termesztésű zöldségek iránti inspiráló szeretetének ötvözete.” – Rick Stein
 

 


Kosár

A rendeléshez jelentkezzen be.

Termékinformációk

Szerző: Gaz Oakley
Kiadó: Hardie Grant Books
Kategória: Chef, Szakácskönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Vegan / Vegetarian / Lactose-Free, Nyelv - Angol / English Books, Konyhakert / Kitchen Garden, Új könyvek / New Books
Kiadás éve: 2025
Forgalmazás kezdete: 2025. augusztus 29.
ISBN: 9781837832927
Nyelv: Angol
Méretek: 19 x 25.4 x 3.2 cm
Súly: 1.06 kg
Oldalszám: 256
Ár: 10 990 Ft
(10 467 + ÁFA)
Státusz: Raktáron

Langdon Hall - A Cookbook

Langdon Hall - A Cookbook

Langdon Hall – A Cookbook: Jason Bangerter séf (Langdon Hall Country House Hotel & Spa / Relais & Châteaux) lenyűgöző receptgyűjteményét tartalmazza egy luxusszakácskönyv formájában. 


The Vegan Chinese Kitchen

The Vegan Chinese Kitchen

Több mint 100 friss, növényi alapú, umamiba csomagolt recept, amelyek bemutatják a hagyományos és modern kínai vegán konyha kínálatát a The Plant-Based Wok alkotójától.


Szerzők: Hannah Che

HOW TO MAKE My own RECIPE - PATISSERIE SERIES 2

HOW TO MAKE My own RECIPE - PATISSERIE SERIES 2

Ezt a könyvet úgy tervezték, hogy más legyen, mint egy tipikus desszertes receptkönyv. Ez nem rögzített receptek gyűjteménye, hanem egy szakmai útmutató, amellyel elkészítheti saját desszert alkotásait, választékát.


Szerzők: Eric Kim

Padella - The first ever cookbook from the iconic pasta restaurant

Új
Padella - The first ever cookbook from the iconic pasta restaurant

A régóta várt első szakácskönyv a Padella étteremtől – a legendás tésztabártól, amely 2016 óta töretlen népszerűségnek örvend, és amely előtt nap mint nap kígyózó sorok állnak.


Szerzők: Tim Siadatan