Brownies and Blondies
Seriously Delicious Recipes to Make at Home
Könnyen elkészíthető és mindig ellenállhatatlan – a brownie-t és a blondie-t mindenki szereti.
Legyen szó szaftos, lágy, ragacsos vagy gazdag textúrákról, ezekkel a játékos és kényeztető receptekkel minden hangulathoz találsz valami tökéleteset. A brownie-választékban olyan klasszikusokat találsz, mint a Tripla csokis, a márványos sajttorta-brownie vagy a Meggyes-mandulás változat, míg a blondie-k között szerepel például a Fehér csokoládés kardamomos, a Pandan és kókuszos, illetve a Tahinis barna vajjal készült variáció.
Minden adag úgy lett megtervezve, hogy egyszerűen elkészíthető legyen, és a jól bevált klasszikusok mellett új, izgalmas ízkombinációk is helyet kapjanak.
A világos, lépésről lépésre követhető útmutatóknak és a szemet gyönyörködtető fotóknak köszönhetően ez a szórakoztató és ízekben gazdag gyűjtemény tökéletes választás minden édesszájú sütni vágyó számára.








Termékinformációk
| Szerző: | Sam Dixon |
| Kiadó: | Quadrille Publishing |
| Kategória: | Cukrász Chef, Cukrászkönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Nyelv - Angol / English Books, Új könyvek / New Books, Csokoládé / Chocolate |
| Kiadás éve: | 2025 |
| Forgalmazás kezdete: | 2025. szeptember 04. |
| ISBN: | 9781837833320 |
| Nyelv: | Angol |
| Méretek: | 17.8 x 23.1 x 2.1 cm |
| Súly: | 0.63 kg |
| Oldalszám: | 160 |
| Ár: |
7 690 Ft (7 324 + ÁFA) |
| Státusz: | Raktáron |
Keresés
FILES by Ramon Morató
A világ egyik legelismertebb cukrásza, szakembere 15 innovatív projektet állított össze, amelyekben a jelenlegi cukrászatot és a csokoládét a tudomány, az antropológia, a táplálkozás, a szociológia, a dizájn és a kézművesség prizmáján keresztül elemzi.
A New Way to Bake
Philip Khoury mélyen beleásta magát a cukrászatba, hogy „tisztább” desszerteket készítsen, amelyek finomabb ízeket és textúrákat mutatnak be. A New Way to Bake című könyvében Philip átalakítja a sütés hagyományos építőköveit, kizárólag természetes, növényi alapú összetevőket használva.
Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon
Ez a könyv elmagyarázza a Gelato, Sorbet, Granita és a hideg desszertek készítésének összes folyamatát, és tartalmazza az összes elméletet és a gyártáshoz szükséges receptet.
Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon
Ez a könyv elmagyarázza a Gelato, Sorbet, Granita és a hideg desszertek készítésének összes folyamatát, és tartalmazza az összes elméletet és a gyártáshoz szükséges receptet.