Gluten-Free Baking At Home
Totally Delicious Recipes for Breads, Cakes, Cookies, and More
Több, mint 80 mesterrecept átfogó, vizuális gyűjteménye glutén-és allergénmentes kenyerekre, muffinokra, scone-okra, tortákra, kekszekre, pitékre, tartokera és sok másra, amit egy oktató vagy egy cukrász séf fejlesztett ki, hogy minden alkalommal kiváló legyen a végeredmény.
A piacon lévő glutén-és allergénmentes sütésről írt könyvek mennyisége ellenére, még mindig meglepően nehéz olyan receptet találni, ami minden alkalommal működik. Lapozza fel a Gluten-Free Baking at Home-ot, a kipróbált és garantáltan glutén-és allergénmentes sütemények receptgyűjteményét, amit mindenki imádni fog. Egyedi lisztkeverékek, magas minőségű teljes értékű alapanyagok, és találékony ízkombinációk: a receptek ezekkel mutatják be a gluténmentes sütés legjavát. Kekszektől a cobblerekig, és a gyorskenyerektől a muffinokig minden szeretett klasszikus helyet kapott: a Chocolate Chip Cookie, a Banana Bread, a Brioche és a Biscuit. Egy hosszú ideje gluténmentesen sütő mester technikáit használva megtanulhatja, hogyan készítsen szaftos tortákat, omlós pitéket, könnyed és levegős élesztős kenyereket és még sok mást. A recepteket úgy alkották meg, hogy ne tartalmazzanak glutént, tejterméket, szóját, magvakat és tojást – számtalan helyettesítőikkel csodálatos eredményeket érhetünk el. Pazar fotókkal, lépésenként haladó instrukciókkal, ez a könyv a gluténmentes sütés elengedhetetlen kalauza.
Photo: Ten Speed Press






Termékinformációk
| Szerző: | Jeffrey Larsen |
| Kiadó: | Ten Speed Press |
| Kategória: | Cukrász Chef, Cukrászkönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Gluténmentes / Gluten free, Nyelv - Angol / English Books |
| Kiadás éve: | 2019 |
| ISBN: | 9780399582790 |
| Nyelv: | Angol |
| Méretek: | 20.3 x 25.4 x 3.1 cm |
| Súly: | 1.16 kg |
| Oldalszám: | 288 |
| Ár: |
11 490 Ft (10 943 + ÁFA) |
| Státusz: | Előrendelhető |
Keresés
Senses in Sucrose
Eddigi 18 éves pályafutása során Roberto Cortez elmondhatta magáról, hogy a Microsoft-vezér Paul Allen és egyéb olyan hírességek magánszakácsaként is dolgozott, mint Antonio Banderas, Melanie Griffith és Eddie Murphy. Cortez klasszikus kiképzést kapott Franciaországban a l’École Lenôtre, a Ritz Hotel l’École de Escoffier, a Bellouet Conseil, a Le Cordon Bleu és a l’Amandiers Écolde de Soleil falai között.
Padella - The first ever cookbook from the iconic pasta restaurant
A régóta várt első szakácskönyv a Padella étteremtől – a legendás tésztabártól, amely 2016 óta töretlen népszerűségnek örvend, és amely előtt nap mint nap kígyózó sorok állnak.
Aponiente - Ángel León
A világ egyik legexkluzívabb éttermének remekműve, 6 kötetbe gyűjtve, tele tapasztalattal, küzdelemmel, erőfeszítéssel és kiválósággal. Több mint 1000 oldal, lefedi az Aponiente univerzumot, Ángel León testének és lelkének kiterjesztését.
Gelato, Sorbetto, Granita, Cold Dessert by Yoo Siyeon
Ez a könyv elmagyarázza a Gelato, Sorbet, Granita és a hideg desszertek készítésének összes folyamatát, és tartalmazza az összes elméletet és a gyártáshoz szükséges receptet.