Barion Pixel

Juno the Bakery – Crafted in Copenhagen

by Emil Glaser


« Vissza | Szerzők: Emil Glaser | Új
  2025. december 03. 17:06

Juno the Bakery – Crafted in Copenhagen

Első alkalommal osztja meg a Juno the Bakery azokat a válogatott recepteket, amelyek a pékséget nemzetközi hírű látványossággá tették Koppenhágában. Akár amatőr, akár tapasztalt sütő vagy, mostantól a Juno the Bakery zsemléit, kenyereit és süteményeit a saját konyhádban is elkészítheted.


A könyv alapos betekintést nyújt a kovászos kenyereikbe, a leveles tésztáikba, valamint a világszerte ismert kardamomos csigáikba, és tartalmaz szezonális alapanyagokkal készült kenyér-, péksütemény-, croissant- és süteményrecepteket is. A karácsonyi fejezetben olyan klasszikusok találhatók, mint a sáfránnyal illatosított Lucia-buns, a francia nugát, valamint a hagyományos dán kransekage.

A Juno the Bakery mögött a svéd Emil Glaser és felesége, Nina Schmiegelow áll. 2017-ben nyitották meg a környékbeli pékségüket Koppenhágában, az Århusgade 48. szám alatt. A cél egyszerű: a legjobb alapanyagok, kíméletes elkészítés és tiszta, finom ízek.

Emil Glaser képzett szakács, és korábban a világhírű noma étteremben dolgozott. A Juno the Bakery-t 2017-ben alapította meg partnerével, Nina Schmiegelow-val közösen.

 

 

 


Kosár

A rendeléshez jelentkezzen be.

Termékinformációk

Szerző: Emil Glaser
Kiadó: Strandberg Publishing
Kategória: Chef, Konyhatechnológia, Alapanyag, Pék-Kovász-Kenyér/Baker-Sourdough-Bread, Nyelv - Angol / English Books
Kiadás éve: 2025
Forgalmazás kezdete: 2025. december 03.
ISBN: 9788794418645
Nyelv: Angol
Méretek: 21.5 x 28 x 3 cm
Súly: 1.68 kg
Oldalszám: 344
Ár: 14 990 Ft
(14 276 + ÁFA)
Státusz: Raktáron

Tu Casa Mi Casa

Tu Casa Mi Casa

Tanuljon bele az autentikus mexikói konyhába. A nemzetközileg is ünnepelt séf, Enrique Olvera (aki a Netflix csatorna Chef’s Table c. sorozatában is szerepelt) Tu Casa Mi Casa az első otthoni konyháknak szánt szakácskönyve.


The Art of Fermentation

The Art of Fermentation

A 2013-as James Beard Foundation Book Award for Reference és ösztöndíj nyertese és New York Times bestseller, a The Art of Fermentation a legátfogóbb csináld-magad kalauz a fermentáláshoz, amit valaha is kiadtak. 


Le Grand Livre de la Mer

Le Grand Livre de la Mer

80 recepten és részletes, lépésről lépésre alkalmazott technikákon keresztül kivételes feltárást biztosítanak a tenger gyümölcsei – halak, rákfélék, puhatestűek, kagylók, hínárok, és más tengeri növények – sokféle lehetőségéhez.


Le Grand Livre de la Mer

Le Grand Livre de la Mer

80 recepten és részletes, lépésről lépésre alkalmazott technikákon keresztül kivételes feltárást biztosítanak a tenger gyümölcsei – halak, rákfélék, puhatestűek, kagylók, hínárok, és más tengeri növények – sokféle lehetőségéhez.