Barion Pixel

La France des Pâtisseries

50 pâtissiers incontournables, 100 recettes irrésistibles


« Vissza | Szerzők: Francois Blanc
  2021. november 27. 12:59

La France des Pâtisseries

Franciaország gazdag édes hagyományokban és tehetséges cukrászokban. Ez a könyv megtiszteli ezt a mesterséget azzal, hogy 50 cukrászmestert és 100 receptet mutat be, hogy minden rajongó megismerje alkotásaikat.


Városról városra személyes csodás alkotásokat fedezhetünk fel, újraértelmezett regionális specialitásokat és az új cukrászgeneráció legjobb receptjeit egyaránt. Ezek a cukrászok mind elengedhetetlenek, és értékes címjegyzéket alkotnak egy esetleges személyes látogatáshoz.

Photo: Ducasse Editions

 

 


Kosár

A rendeléshez jelentkezzen be.

Termékinformációk

Szerző: Francois Blanc
Kiadó: Ducasse Editions
Kategória: Cukrász Chef, Cukrászkönyv, Konyhatechnológia, Alapanyag, Nyelv - Francia / French Books
Kiadás éve: 2021
Forgalmazás kezdete: 2021. október 14.
ISBN: 9782379450778
Nyelv: Francia
Méretek: 20.5 x 25.4 x 4 cm
Súly: 1.44 kg
Oldalszám: 366
Ár: 17 290 Ft
(16 467 + ÁFA)
Státusz: Előrendelhető

MÁS, Artisan toppings and marble decoration for the ice cream

MÁS, Artisan toppings and marble decoration for the ice cream

Mario Masiá fagylaltkészítő mester debütáló könyve. A Más egy olyan kiadvány, ami újra alkotni szándékozik a fagylaltok feltéteit egy kisüzemi, kreatív szemszögből. A feltét, mint a jégkrém vitathatatlan szövetségese, nem csak kelendővé teszi a terméket, hanem egy összetettebb és vonzóbb ízélményt is kínál. A könyv tökéletes fagypont alatti ízpárosítások körülbelül 100 receptjét mutatja be, egészen különféle feltétekkel, fagylaltok és kézműves sorbet-k széles skálájával. 


Szerzők: Mario Masiá

The Hog Island Book of Fish & Seafood

The Hog Island Book of Fish & Seafood

A James Beard-díjas séftől és szerzőtől, John Ashtől, a The Hog Island Book of Fish & Seafood átfogó merítést mutat be a kagylók, rákfélék és uszonyos halak főzésének világából. 


Szerzők: John Ash

Bien Cuit

Bien Cuit

A Bien Cuit, Zachary Golper véget nem érő küldetésének történetét meséli el, ami arra irányul, hogy a legtöbb ízt hozza ki a világ egyik legősibb és legegyszerűbb receptjéből. 


Szerzők: Zachary Golper

Manu / Signed Edition

Manu / Signed Edition

Latin-Amerika legjobb női séfjének (2022) és az ő névadó Curitibai éttermének története, inspirációja és receptjei.